top of page

BARİYER | OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Apartman gibi toplu yaşam alanlarında yüksek çözünürlüklü uydu tv yayınlarını her abonenin çanak anten kurmasına gerek kalmadan tüm apartman sakinlerinin yararlanabilmesi için tek Merkezi Sistem üzerine kurulu olan ve dairelerin yayın almasını sağlayan bu sisteme Merkezi Uydu Sistemi denir.

Her abone için çanak anten ihtiyacını ortadan kaldıran, her aboneye eşit kalitede sinyalin ulaşmasını sağlayan, binalardaki antenlerden kaynaklı görüntü kirliliğini önleyen, binlerce yüksek çözünürlüklü TV kanalına erişim sağlayan sistemlerdir.

canakkale-otomatikbariyer-sistemleri.jpg

Bariyer

Otopark bariyer sistemleri; otoparklarda araçların güvenli giriş çıkışı sağlamak ve kontrolü elde tutmak amacı ile kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler araçların güvenli ve kontrollü bir şekilde geçiş yapmalarını sağlamaktadır.

bahe-kapisi-ankara(1).jpg

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik bahçe kapısı, binaların bahçelerinde giriş ve çıkışı sağlamak için üretilmiş motor sistemi sayesinde otomatik olarak açılıp kapanabilen sistemlerdir. Genellikle villa, apartman, site, endüstriyel tesis, okul ve bahçelerde araç giriş çıkışını kontrol etme nedeniyle tercih sebebi haline gelmiştir.

.jpg

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri; sarmal kapı  olarak da bilinen, dikey olarak çalışan kapı modelidir. Villalarda, garajlarda, iş yerlerinde, mekânlarda kapı ve pencereleri kapatmak için kullanılan, dekoratif görünümüyle mekâna şıklık katan güvenli otomasyon sistemlerdir.

bottom of page